HAKKIMDA

Merhabalar;
 Şuan okumakta olduğunuz bloğu açarken aklımdan hiçbir şey geçmiyordu. Hatta konuya bile tam olarak karar vermemiştim. Bu yüzden bloğuma isim ararken hayli zorlandım:) Sadece kendime dair bir şeyler yazmak ve bugünlere baktığımda  iz bıraktığımı görmek istiyordum.
 Geçici bir süre için evdeyim. Bu süre zarfında evde en fazla vakit geçirdiğim yerin mutfak olduğunu fark ettim. Bu zamanı nasıl daha keyifli hale getirebilirim derken bloğun konusu ortaya çıkmış oldu:) Sürekli yeni şeyler deneyip fotoğraflamak beni mutlu ediyor. Bitip tükenmek bilmeyen öğrenme ve öğrendiklerini başkalarıyla paylaşmak da çok keyifli.
 Hedefim yemek yapmayı hiç bilmeyen birisinin bile tariflerimi uygularken hiç zorlanmamasıdır. Onun için tarifleri yazarken mümkün olduğunca ayrıntıya inmeye çalışıyorum. En basit gördüğümüz tariflerde bile mutlaka ufak notlar düştüğümü görürsünüz. Nedeni budur işte:) Kendi yaşantımdan çok fazla ayrıntı vermektense tariflerde detaya inmeyi tercih ediyorum. Ne yapalım? Bu da benim tarzım diyelim:)
 Çıktığım bu blog yolculuğunda beni yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim..Sevgilerimle..

Tariflerle ilgili merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz ne varsa çekinmeden yazabilirsiniz:

Ayrıca beni sosyal hesaplarımdan takip etmek isterseniz;

Facebook'tan takip etmek isterseniz: https://www.facebook.com/yasamintakendisi
Twitter'dan takip etmek isterseniz: https://twitter.com/yasaminkendisi
Google+'dan takip etmek isterseniz: https://plus.google.com/109337264400672207149/posts
İnstagram'dan takip etmek isterseniz: http://instagram.com/yasamintakendisi
Pinterest'den takip etmek isterseniz: http://tr.pinterest.com/cagnur81/

1 yorum:

  1. Ne de güzel bir karar vermişsiniz. Ayrıntıya inmek bence de önemli. Sonuçta yemek sitelerini ya yemek yapmakta henüz ustalaşmamış insanlar kullanıyor, ya da değişik tarifler arayanlar. Bence çok yerinde bir karar olmuş. Emeğinize, ellerinize sağlık :))

    YanıtlaSil

Buraya yazılan her kelime benim için çok kıymetli..Herkese şimdiden teşekkürler